Konum: Danışmanlık

Danışmanlık

Sigorta-Hukuk Müşavirliği

e-Posta Yazdır
Sigorta-Hukuk Müşavirliği

Boss Yönetişim A.Ş.  yerli yabancı bir çok yatırımcının Türkiye'deki oluşumlarında, ticari işlemleri ile ilgili hukuki sorunlarında,  şirket kuruluşu, birleşme, devir ve diğer avukatlık - danışmanlık ihtiyaçlarında çözüm ortağı tanınmış hukuk büroları aracılığı ile destek verir.
Ayrıca İnsan Kaynakları ile ilgili işe iade davaları, problemli iş akdi fesihleri, ihbar önelleri ve çalışma dönemindeki hukuki sorunlarınız ile ilgili her türlü süreçte uzman kadrolar ile birlikte başarılı sonuçlar ortaya koymaktayız.
Firmaların ihtiyaç duyduğu sağlık, bireysel emeklilik, kasko , deprem ve yangın gibi tüm sigorta kollarında uzman broker partneri aracılığı ile lider tüm sigorta kuruluşlarından  poliçe hizmeti verebilmektedir.

Yeminli Mali Müşavirlik

e-Posta Yazdır
Yeminli Mali Müşavirlik

Boss Yönetişim A.Ş. Türkiye'de yatırım yapacak  yabancı yatırımcıların yada hali hazırda iş yeri bulunan yerli yabancı yatırımcıların tüm yeminli mali müşavirlik ve tam tasdik ihtiyaçlarını, konusunda uzman ve tanınmış çözüm ortakları ile sunmaktadır. Farklı fiyat ve hizmet kategorilerinde bulunan birçok yerli ve yabancı denetim ve yeminli mali müşavirlik firması ile önemli işbirlikleri kurarak, firmaların bu konulardaki ihtiyaçları için anahtar çözüm sunmaktadır.

Business Process Outsourcing

e-Posta Yazdır
Business Process Outsourcing

Boss Yönetişim A.Ş.  hizmet sağladığı yerli ve yabancı birçok firma da, çalışılmaya başlanan hizmet şeklinde memnuniyet sağladıktan sonra, diğer iş süreçlerinin de outsource edildiği bir firma haline gelmiştir. Çeşitli iş fonksiyonlarının tek bir üçüncü parti servis sağlayıcıdan tedarik edilmesi (BPO), tek servis tanımı ve tekbir fatura ile anahtar çözüm hizmetlere ulaşmak anlamına gelmektedir.

Yöntem, distributorluk ve ön büro hizmetleri, kiralama hizmetleri, insan kaynakları hizmetleri, finans hizmetleri,teknolojik hizmetler, muhasebe hizmetlerinin tek bir kaynaktan sağlanması şeklindedir. 

Mali Müşavirlik

e-Posta Yazdır
Mali Müşavirlik

Boss Yönetişim A.Ş. Türkiye'de yatırım yapacak  yabancı yatırımcıların ya da hali hazırda iş yeri bulunan yerli yabancı yatırımcıların tüm mali müşavirlik hizmetlerini grup firması İstanbul Uluslararası Denetim ve Mali Müşavirlik Ltd. Şirketi aracılığı ile verir. İstanbul Uluslararası Denetim ve SMMM Ltd. Şti. uzun yıllar çeşitli endüstri kuruluşlarında maliyet muhasebesi,   stok – kontrol, yönetim muhasebesi, yurt dışı partnerlere yönelik  raporlamalar ve genel muhasebe üzerine çalışan meslek mensuplarının bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Bu alandaki hizmetler,

  • İrtibat bürosu (liaison office) kuruluş ve yönetimi
  • Her türlü şirket kuruluşu
  • Denetim Hizmetleri ve muhasebe hizmetleri
  • Uluslar arası raporlama

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

e-Posta Yazdır
İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları danışmanlık hizmeti kapsamında BOSS öncelikle İnsan Kaynakları Politikasının Belirlenmesi ve ardından iş analizleri ile görev tanımlarının ortaya konarak, organizasyon şemasının şekillendirilmesini hedefler. Personel kadro planlaması ve uygun eleman seçimi için gerekli kriterlerin belirlenmesinden sonra seçme yerleştirme, test ve değerleme süreçlerinde danışmanlık yapar. Ücret  prim ve ödüllendirme sistemlerinin kurulmasında uluslar arası arenada kendini ispatlamış yazılımları veya kurumun kendi yazılımı ile birlikte bilgi ve teknolojiyi harmanlayarak optimum sistemin kurulmasını sağlar. Zaman yönetimi, kariyer planlama ve performans yönetim sistemleri konusundaki referanslarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.