Konum: Boss adp bpo ik bordro servisleri ve Outsourcing

Tab

Boss Hakkında

e-Posta Yazdır

Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş. (Boss Governance Servces Corp.) Türkiye'de Bordro Outsource, İnsan Kaynakları Yönetimi, Online İnsan Kaynakları Yazılımları ve İş Gücü hizmetlerinde sektöre liderlik eden en büyük İnsan Kaynakları şirketlerinden biridir. Ek olarak Boss Yönetişim, İstanbul'daki ilk İş Süreçleri Yönetim (BPO) ve Ödeme Servisleri (disbursement) tedarikçisidir. Büyük bir hizmet tedarikçisi olarak Boss Yönetişim, hizmet verdiği global müşterilerinin birçok lokal ihtiyaçları için sözleşmeli tek çözüm merkezi haline gelmiştir. Ayrıca seçme yerleştirme, yabancılar için oturma çalışma izinleri alanlarında da hizmet vermektedir. Liderlik ve inovasyon Boss Yönetişim için köklü bir gelenektir. Yazının devamı için tıklayınız.

 

Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş. ADP'nin lokal Türkiye partneri olmaktan gurur duymaktadır.

 

İnsan dokunuşunu barındıran güçlü teknoloji. Dünyanın dört bir yanında kurulu olan her ölçekteki şirketler, kendi potansiyellerini ortaya çıkartabilmek adına ADP'nin bulut yazılımlarına ve uzman görüşlerine güvenmektedirler. İK. Yetenek. Yan Haklar. Bordro. Yasal Uyumluluk. Daha iyi ve güçlü bir işgücü oluşturabilmek adına işbirliği. Daha fazla bilgi için, ADP.com adresini ziyaret edin.

 

ADP, ADP logosu ve "ADP  A more human resource" sloganı ; ADP, LLC’nin tescilli markasına aittir.

BPO Servisleri

e-Posta Yazdır

BPO bpo_bordroServisleri


BPO, idari işlerin yönetiminin dış kaynaklar tarafından gerçekleştirilmesi olarak da ifade edilebilen Business Process Outsourcing yani İş Sürecinde Dış Kaynak Kullanımı tanımının kısaltmasıdır. BPO hizmetlerine örnek olarak bordro yönetimi, yabancı yatırımcılar için danışmanlık, expat ve vize işlemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları, yasal veri tabanı sağlama, muhasebe gibi sınırsız bir liste oluşturulabilir. Boss'un sağladığı BPO hizmetleri temel olarak müşterilerinin belli iş fonksiyonlarını, müşterilerin ihtiyaçlarını etkili çözümlerle karşılayabilen bilgi, deneyim ve teknoloji kombinasyonu sayesinde alanında uzmanlaşmış bir organizasyona, daha az maliyetli, daha hızlı ve daha etkili bir şekilde delege edebildiği bir servis hizmetidir.

İK servisleri

e-Posta Yazdır

İK Servisleri

IK outsourcing, bir kurumun alanında uzmanlaşmış bir insan kaynakları departmanı tarafından sağlanması gereken en kritik varlıklarından biri ve Boss 'un temel alanıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre Boss İK servisleri; profesyonel işveren organizasyonları, iş yönetimi organizasyonları, uygulamalı servis tedariği ve Boss gruba dahil olan yazılım şirketinin web tabanlı İK çözümleri üzerinden sağladığı bordro programları gibi e-servisler olarak listelenebilir.Boss Grup'un sahip olduğu İK Yönetimi kalifikasyonları, müşterilerin eğitim, bordro yönetimi, işçi veri tabanı yönetimi, işçi sosyal yardımları yönetimi, risk yönetimi gibi İK fonksiyonlarını işletebilmelerini ve zaman ve para kaybını önleyerek temel işlerine odaklanabilmelerini sağlar.

Bordro Servisleri

e-Posta Yazdır

Bordro Servisleri

 outsourcing_benefits_left

Boss'un sağlamış olduğu bordro yönetimi servisi müşterilere bordro yönetimi ile ilgili tüm fonksiyonları delege edebileceği tatmin edici bir özgürlük sağlar. Bordro yönetimi servisi, CottGroup® şirketlerinin bir araya getirdiği bilgi ve deneyim ile şirketlerin ihtiyaç duyduğu, bordrolama hizmetlerini, tüm yasal sorumluluğu devralarak outsource eder. Boss aynı zamanda geliştirdiği bordro yazılımı ve yıllık izin takibi sistemeleri ile kurumların ihtiyaç duyduğu self-service ik hizmetlerini de sağlamaktadır.Bordro outsourcing ihtiyacı en çok idari departmanların sorumlu olduğu işlerle ve yasal formalitelerle zaman kaybetmek yerine temel işlerine konsantre olmak isteyen kurumlarda kendini gösterir.

Cott Group

e-Posta Yazdır

CottGROUPikonteam

 

CottGroup, insan kaynakları, müşavirlik, denetim, hukuk, sigorta ve yazılım  firmalarından oluşan bir çözüm merkezidir. Firmalar, bu kombinasyon içerisinde tek bir servis tanımı ve tek bir fatura ile ihtiyaç duydukları bir çok hizmeti sağlayabilmektedirler. Yabancı yatırımcılar Türkiye'deki yatırım kararlarına yön verirken tek bir kontakt ile tüm süreci yürütebilmektedirler.
Ofis ihtiyacından, araç kiralama, telefon servisleri ve çalışanların gider takibi gibi tüm noktalarda hem hizmetin elde edilmesi, hem de sonuçlarının raporlanması konusunda CottGroup benzersiz esneklikte hizmetler sunmaktadır.
CottGroup, kullandığı yüksek teknoloji sayesinde sorun teşhis ve çözümlerinde öne çıkmaktadır. Global tecrübesi ile lokal çözümler geliştirmeye odaklanmış olan nitelikli personelimiz, tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında olma sorumluluğunu taşımaktadır.

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 2

  • «
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  Sonraki 
  •  Son 
  • »